webové stránky, e-shop, microsite

Webové stránky, internetové obchody, microsite

Tvoříme responzivní webové stránky s důrazem na jejich funkčnost, styl i potřeby klienta.
web

Webové stránky

Více jak desetileté zkušenosti s grafickým designem, programováním, tvorbou webových projektů a především radost z práce, to vše vložíme do vaší nové webové prezentace nebo redesignu vašeho stávajícího webu.

Internetové obchody

Prodávejte moderně a efektivně. Nechte váš e-shop prodávat za vás. Nechte svůj internetový obchod profesionálně vytvořit právě u nás.
e-shop
microsite

Microsite

I malý web může přinést velkou změnu. Rádi byste představili svou novou společnost nebo nový produkt v on-line světě? Vyzkoušejte webovou prezentaci malého rozsahu.

Nejnovější reference

World Of Chilli

World Of Chilli

Jsme 4 roky na trhu a všichni máme pocit, že všechno okoli chilli v České republice teprve začíná. Jsme nějvětší producenti chilli papriček a výrobků z chilli v České republice.

zobrazit více

Zapper Centrum Břeclav

Zapper Centrum Břeclav

Používáním přístrojů a vhodných potravinových doplňků, které se navzájem doplňují a usnadňují práci organismu, vyčištění a zbavení se těžkých kovů, plísní a stresu, které nás každodeně obklopují, považuji za klíčové při nastolení rovnováhy a udržování zdraví.

zobrazit více

Glock Annual 2017

Glock Annual 2017

Antonín Kuchyňka shoots the products of the Glock company for past sixteen years and almost three decades he has devoted to photographing. 

zobrazit více

Fakturační adresa

Pixelhouse s.r.o.
Palackého 857/60
CHARVÁTSKÁ NOVÁ VES
690 06 BŘECLAV 6

IČ: 27734871, DIČ: CZ27734871

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 776 720 180
+420 777 194 885