webové stránky, e-shop, microsite

Webové stránky, internetové obchody, microsite

Tvoříme responzivní webové stránky s důrazem na jejich funkčnost, styl i potřeby klienta.
web

Webové stránky

Více jak desetileté zkušenosti s grafickým designem, programováním, tvorbou webových projektů a především radost z práce, to vše vložíme do vaší nové webové prezentace nebo redesignu vašeho stávajícího webu.

Internetové obchody

Prodávejte moderně a efektivně. Nechte váš e-shop prodávat za vás. Tvoříme moderní, responzivní a profesionální e-shopy včetně možnosti tvorby produktových fotografií na míru.
e-shop
microsite

Microsite

I malý web může přinést velkou změnu. Rádi byste představili svou novou společnost nebo nový produkt v on-line světě? Vyzkoušejte webovou prezentaci malého rozsahu.

Webhosting

Aby vaše webové stránky mohli být umístěny a tzv. běžely na internetu je nutné mimo domény mít i webhosting tedy server/místo, kde je obsah celých stránek uložen.

Jsme nejen tvůrcem webových stránek, ale také poskytovatelem webhostingu na vlastních serverech. Za bezpečný chod webových stránek pak ručíme a dokážeme rychle reagovat v případě nastalých problémů. K webhostingu pak zřizujeme i možnost vlastních emailových schránek s koncovkou registrované domény.

Webové stránky na našem webhostingu mohou být navíc opatřeny bezpečnostním certifikátem „https:“, který může být např. vyžadován při aplikaci platebních bran pro e-shop nebo především pro bezpečné zobrazení uživatelům ve vyhledávačích.

Doména je

unikátní jméno/adresa, pod kterou jsou vaše webové stránky dohledatelné. Adresa se zadává přímo do tzv. příkazové řádku internetového prohlížeče. Registraci domény je možné provést na domena.cz, kde lze zjistit i dostupnost a cenu domény za rok.

Webhosting je

pronájem prostor, kde jsou stránky a jejich obsah umístěn (stejně jako zboží v regálu) na cizím serveru. Poskytujeme roční pronájem webhostingu na našich serverech a dokážeme ručit za jejich bezpečností chod. K webhostingu automaticky poskytujeme možnost vlastních emailových schránek s vazbou na registrovanou doménu.

Cena webhostingu je 200 Kč/měsíc. Fakturace probíhá na rok předem vždy na konci kalendářního roku.

Nejnovější reference

Tento web používá technická cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.

Souhlasím

Fakturační adresa

Pixelhouse s.r.o.
Palackého 857/60
CHARVÁTSKÁ NOVÁ VES
690 06 BŘECLAV 6

IČ: 27734871, DIČ: CZ27734871

Informace o zpracování osobních údajů

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 776 720 180
+420 777 194 885