Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Víno

Vinařství U švárů

Rok výroby:

2022

Typ projektu:

microsite, eshop

Pojďte ochutnat a podpořte náš malý-velký vinařský sen!

Víno jsme tvořili jako koníček, v malém množství a z kupovaných hroznů. Nejprve děda poté otec a nyní syn - Vlastimil. V roce 2011 jsme získali naši první vinici o výměře 0,2 ha.

Práce ve vinohradu a postupné poznávání byla naše výzva. Každý krok značil mnoho práce, dřiny, ale také mnoho zajímavého a úžasného. V roce 2015 se naše rodina rozrostla o skvělého manžela mojí sestry, který zájem o víno opětoval. Rozšířili jsme naše vinice na současných 1,6 ha.

V roce 2020 jsme vytvořili Vinařství U švárů. Vymysleli jsme naše etikety, které nás charakterizují a dodávají vínům nevšední a moderní vzhled. Malými krůčky se zdokonalujeme a získáváme nejenom zkušenosti, ale také dovednosti, které jsou potřeba pro kvalitní produkt.

Web s eshopem vytvořil pixelhouse.cz spolu s pidistudio.com

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.