Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Víno

Vinařství Pavel Esterka

Rok výroby:

2022

Typ projektu:

microsite, eshop

Jsme vinohradníci a vinaři s malými šaržemi vína výhradně z vlastní produkce hroznů. Obhospodařujeme 5 ha vinic, což činí téměř 25 tisíc keřů révy vinné. Naše vinohrady obklopují vinařské obce Hovorany a Mutěnice v samém srdci moravského Slovácka. Část produkce hroznů prodáváme. Pro potěšení své, svých přátel a zákazníků, kteří objevili krásu našich vín, část úrody zpracováváme. Víno, které u nás ochutnáte, prošlo našima rukama od vysazení vinice, přes péči o vinné keře, sklizeň, až po finální výrobek, tedy láhev vína. Naše vína se řadí do moravských zemských vín, která ale obvykle necháváme dozrát do nejvyšších možných stupňů, minimálně pozdních sběrů.

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.