Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Víno

Vinařství Maťák

Rok výroby:

2023

Typ projektu:

microsite

Jsme mladé butikové rodinné vinařství s tradicí čtyř generací. Vinaření je životní filozofie, je to směr, který nás naplňuje a neustále učí. Naše historické sklepy i moderní provozovna se nachází v centru vinných sklepů ve Velkých Bílovicích. Jsme součástí spolku Velkobílovických vinařů s číslem 25.

Cílem je produkovat originální vína vysoké kvality. Soustředíme se na menší šarže exkluzivních vín. Děláme takové množství vína, které nám umožňuje hlídat kvalitu každého hroznu, mít každou láhev v ruce před tím, než se dostane na váš stůl.

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.