Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Víno

Spolek Nechorští vinaři

Rok výroby:

2019

Typ projektu:

web

Spolek sdružuje osoby zabývající se vinohradnictvím a vinařstvím, a to jak profesionálně tak amatérsky. Členové jsou milovníky produktů révy vinné a cílem jejich snažení je udržení vinohradnických a vinařských tradic, propagace a zkvalitnění kultury konzumace produktů vinohradnictví a vinařství.

Členové Spolku vám dvakrát ročně v červnu a listopadu nabídnou k ochutnávce svá nejlepší vína daného ročníku a nejen ta. Nechorské sklepní uličky vás v rámci akcí K Nechorám do sklepa a K Nechorám do sklepa za mladým vínem okouzlí svou jedinečnou pohodovou atmosférou.

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.