Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Víno

Vinařství Hodonín

Rok výroby:

2019

Typ projektu:

web

Posláním Vinařství Hodonín je distribuce kvalitního moravského a dovozového vína po celé České republice, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout opravdovou kvalitu v láhvi s odkazem na sídlo společnosti působící na tradiční vinařské jižní Moravě.

Příběh našeho vinařství se začal odvíjet v únoru roku 2018 v prostorách bývalého Masokombinátu Hodonín. Tento brownfieldový prostor na nás paradoxně dýchl svou moderností a vlastně i nápadem zřídit sídlo našeho vinařství právě zde. Z něčeho s historií vybudovat něco nového ale přesto navazujícího.

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.