Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Film / Produkce

Dana Voláková

Rok výroby:

2022

Typ projektu:

web

Základní pracovní činností Dany Volákové je vytvoření marketingové a mediální strategie - tzn. zajištění finančních prostředků na výrobu, zajištění mediálních a reklamních partnerů, jednání s televizemi a distributory a následná příprava a realizace projektů, včetně přípravy kampaně a monitoringu. 

PhDr. Dana Voláková absolvovala Filozofickou fakultu UK. Od roku 1992 dlouhodobě spolupracovala s marketingovou firmou Teleaxis. Zde se jako jednatelka firmy podílela na marketingu a produkci sportovních akcí v oblasti golfu, hokeje a tenisu. Další oblastí byly kulturní a společenské eventy. Po odchodu z firmy v roce 1999 se začala zabývat mediálním a marketingovým poradenstvím, zejména v oblasti kultury a filmu. Předávala své zkušenosti studentům, kterým několik let přednášela PR a komunikační cvičení. Dnes produkuje filmy, spolupracuje s filmovými produkcemi a režiséry.

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.