Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Film / Produkce

Logline

Rok výroby:

2021

Typ projektu:

web

Filmová a produkční společnost Logline Production byla založena v roce 2011. Poskytujeme produkční služby v oblastech filmové a televizní tvorby a reklamy. Máme vlastní vývoj a produkční zázemí.

Mezi naše nejúspěšnější tituly patří Teorie tygra (2016) se dvěma nominacemi na Českého lva, ale také řadou dalších nominací na mezinárodních filmových festivalech. Dalším celovečerním filmem je Teroristka (2019) - Český lev - nominace za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli pro Ivu Janžurovou a Bábovky (2020) - Český lev - nominace za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli pro Janu Plodkovou. K našim úspěšným projektům patří např. seriál Kosmo (2016)...

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.