Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Ostatní

Salon Laila

Rok výroby:

2022

Typ projektu:

web

Salon Laila je tu s vámi 5 let! Poslední rok je na nové adrese, kde jsme spojily síly šikovných holek a rozšířily salon o další služby. Snažíme se naše klienty hýčkat a nabídnout jim služby pod jednou střechou. Masáže, kosmetika, kadeřnictví.

Každá si u nás najde to své - masáže, tělové zábaly, MaderoTerapii, strojové masáže nebo kosmetické služby s kosmetikou MAAT, laminace obočí či řas, samoopalovací nástřiky, nebo vlasovou kosmetiku Wella. O své klienty se staráme s láskou. Váš Salon Laila

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.