Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Ostatní

Apartmány na Sluneční

Rok výroby:

2022

Typ projektu:

microsite

Rodinný apartmán v klidné části Valtic, v které jsou v letním období velmi rušnou turistickou obcí. Nabízíme vám příjemné ubytování s krásným výhleden nejen na valtický zámek, ale i Pálavu, kde si vychutnáte romantické západy slunce. 

Ubytování doporučujeme především rodinám s dětmi (ideální jsou 2 rodiny), jelikož apartmán má uzavřený dvůr, který je ideální pro bezpečnost Vašich dětí. Možná uvítáte i zapůjčení dětské postýlky a jídelní židličky a ulevíte tak přeplněnému autu :) Pro Vaše ratolesti máme k dispozici spoustu hraček a her.

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.