Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Ostatní

Trubičky Babičová

Rok výroby:

2021

Typ projektu:

microsite

Trubičky z listového těsta a koláče pro Vás vyrábíme od roku 1992. Našim hlavním odběratelem je v současnosti Rakousko, kam dodáváme trubičky pro obchodní řetezec SPAR a INTERSPAR.

K výrobě našich ručně vyráběných trubiček listového těsta používáme pouze ty nejkvalitnější a prověřené suroviny. V našich výrobcích najdete jen originály, všechno je tradiční, ručně vyrobené cukroví podle původních receptur pro pochutnání a hostiny slavnostní, firemní, svatební i k zvláštním příležitostem.

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.