Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Ostatní

The Luxurist

Rok výroby:

2023

Typ projektu:

web

Naší specilizací jsou návrhy na míru řešených rezidenčních interiérů pro privátní klientelu a hlavní inspirací jejich životní příběhy, sbírky umění, aktuální potřeby a přání.

Aktivně využíváme znalosti principů nejen evropských architektonických tradic a současnému interiéru rádi propůjčujeme drobný nádech exotiky dodávající domům a bytům spolu s uměleckými díly a předměty punc luxusu a nadčasovosti.

Efektivní využití prostoru, sofistikované vrstvení materiálů, textur a barev a organické začlenění uměleckých děl do návrhu považujeme za 3 klíčové prvky kvalitního designu, umožňující zážitek z bydlení na té nejvyšší úrovni.

Hnacím motorem naší práce jsou spokojení klienti a úspěšně zakončené projekty osobitých a nadčasových interiérů, v nichž se příjemně a krásně žije.

design vytvořila Marcela Šedivá

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.