Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Ostatní

Tiskárna Lelka

Rok výroby:

2023

Typ projektu:

web

Vše začalo v roce 1990 v suterénu jednoho rodinného domu v Dolních Bojanovicích. Manželé Vojtěch a Ludmila Lelkovi v něm vybudovali malou ofsetovou tiskárnu se základním strojovým vybavením. Tyto prostory ale postupem času začaly být rozvíjející se firmě příliš malé, proto se tiskárna stěhovala do větších prostor v centru obce. Velikost prostor byla po pár letech opět nedostačující, až nakonec majitelé udělali zásadní rozhodnutí ve vývoji firmy a nechali postavit budovu úplně novou na „zelené louce“ v průmyslové části obce. V průběhu let došlo i na rozšíření tiskových technologií, dokončovacích a zušlechťovacích prací a strojového parku všeobecně. Aktuálně tiskárna čítá na 41 zaměstnanců. Zabývá se ofsetem, flexotiskem a pro menší náklady využívá tisku na digitálních strojích - rotačním i archovém.

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.