Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Ostatní

Jihomoravský krajský volejbalový svaz

Rok výroby:

2023

Typ projektu:

web

Od roku 2000 se činnost Jihomoravského krajského volejbalového svazu odehrává v rámci nového uzemního uspořádání krajů, kdy se část tradičních účastníků jihomoravských krajských přeborů začlenilo do nově vzniklých sousedního Zlínského kraje a Kraje Vysočina.

V roce 2014 získal JmKVS jako pobočný spolek Českého volejbalového svazu právní subjektivitu což mu hlavně umožňuje získávat i další zdroje financování než jen z prostředků ČVS.

V současnosti pečuje náš krajský volejbalový svaz o takřka 5000 hráčů a hráček, z více než 60% v mládežnických kategoriích, kteří jsou sdruženi ve 178 klubech a oddílech, což je nejpočetnější zastoupení ze všech krajských volejbalových svazu v ČR.

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.