Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Ostatní

dialog.i - Ivana Jančálková

Rok výroby:

2023

Typ projektu:

microsite

Jsem zkušený manažer a nezávislý konzultant v oblasti lidských zdrojů. V minulosti jsem pracovala patnáct let na vedoucích pozicích, kde jsem se věnovala internímu firemnímu vzdělávání nebo také řízení týmů v oblasti investičních komodit a později makléřského pojištění.

Mé znalosti a dovednosti se opírají o zkušenosti z oblasti managementu lidských zdrojů a umožňují mi efektivně nastavit kompletní agendu HR oddělení a jeho řízení, zejména HR procesy, nastavení interního i externího vzdělávání včetně rozvoje zaměstnanců a také efektivní HR marketing.

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.