Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Ostatní

Stavba a údržba silnic Břeclav a ViaDesigne

Rok výroby:

2018

Typ projektu:

web

Mobilní informační tabule VMS, Barevné povrchy vozovek Rocbinda, Realizace staveb, Recyklace vozovek, Dopravní značení a bezpečnostní prvky, Projekční a inženýrská činnost.

Kompletní projektová dokumentace pro nové komunikace a plochy.

Projekční kancelář, s prioritním zaměřením na projektování pozemních komunikací a dalších dopravních staveb, rozšířila během svého působení na trhu spektrum nabízených činností do více oblastí. ViaDesigne s.r.o. se specializuje nejen na dopravní stavby, ale nabízí také řešení staveb obchodních a logistických center, průmyslových zón, přípravu rozvojových zón pro bydlení a občanskou vybavenost a dalších obdobných staveb.

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.