Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Ostatní

Odien Event Prague

Rok výroby:

2018

Typ projektu:

web

Are you planing a group trip to the Czech Republic? Are you interested in organizing a business meeting or a conference in Prague? Are you looking for a unique location for your event? Are you looking for a reliable partner who will make sure that everything runs smoothly?

Just leave it to us – the experienced professionals, who know the local market! The history of our operations dates back to 1992 when we established our business under the brand ČEDOK Wien GmbH. In 2019 we moved our office to Prague and started the brand called Odien Events Prague. Organizing the programs, events, incentive travels, meetings and conferences of any size is not just our job but also our passion.

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.