Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Ostatní

Charles Bridge Restaurant & Terrace

Rok výroby:

2019

Typ projektu:

web

Charles Bridge Restaurant se nachází přímo u Karlova mostu na Smetanovém nábřeží 195, Praha 1, se vstupem v rušné pasáži mezi Křížovnickým náměstím a Novotného Lávkou, ale když k nám najdete cestu, čeká Vás stylové prostředí, ničím nerušené klidné posezení u vody a příjemný personál.

Naším hlavním cílem je mít spokojené zákazníky jak z řad turistů, ale rádi bychom oslovili také české zákazníky skvěle připraveným jídlem z čerstvých a kvalitních surovin, kteří si současně mohou i vychutnat atmosféru historické části Prahy přímo u nás na vodě na pontonu s výhledem na Karlův most či v historickém sálu restaurace.

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.