Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Ostatní

Valtické cyklobraní

Rok výroby:

2019

Typ projektu:

web

Valtické Cyklobran je akcí pro vás všechny, kteří rádi odpočíváte při pohybu na kole, toužíte si zlepšit své závodní výsledky a tradičně si rádi pochutnáte na sklence skvělého burčáku či vínka.

Abyste si mohli užít krásy okolí Valtic, také další ročník nabídne průjezd vinohrady, výhled na kolonádu Reistna a mnoho dalšího. Zůstává kratší formát jednoho okruhu v přibližné délce do 30 km, prostě POHODOVÁ STEZKA. Rychlíci a vytrvalci na BURČÁKOVÉ STEZCE se mohou těšit na plný okruh okolo 50 km.

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.