Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Ostatní

Locos Břeclav

Rok výroby:

2019

Typ projektu:

web, eshop

Od sezony 2019 je Locos Břeclav veden ve strukturách ČSA jako Oddíl softballu TJ Lokomotiva Břeclav. Mužský A tým hraje extraligu, B tým 2. ligu, junioři 2. ligu, kadeti, žáci a coachball celostátní soutěže svých kategorií a t-ball Moravskou ligu.

Softball je pálkovací hra vyvinutá z baseballu jako jeho rycyhlejší verze. Hrají ho dvě družstva o devíti hráčích, které se střídají v útoku a obraně. Bránící družstvo je ve hřišti - hracím poli, jež má tvar pravoúhlé výseče, útočící družstvo je na pálce. Postupně se družstva vystřídají, což odpovídá jedné směně. Celkem se hraje na 7 směn.

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.