Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Ostatní

Omega Plus Břeclav

Rok výroby:

2021

Typ projektu:

web

Společnost OMEGA plus, s.r.o. byla založena v roce 1993. Realizuje dodávky novostaveb a rekonstrukcí pozemního, průmyslového a občanského charakteru. Ve většině případů provádí dodávky staveb jako generální dodavatel a stavby zajišťuje na klíč.

Firma je díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti montáže suchých staveb schopna také nabídnout komplexní dodávku všech konstrukcí v tomto oboru. Od roku 1993 provádíme montáže podkroví, příček, podlah, podhledů pomocí sádrokartonářského systému Knauf.

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.