Nástroje pro usnadnění přístupu

REFERENCE: Ostatní

Areálová knihovna VUT Brno

Rok výroby:

2021

Typ projektu:

web

Areálová knihovna FSI má sídlo ve 2. patře budovy A4. Nalézá se zde velkoprostorová studovna o 125 místech k sezení s 21 PC, kancelář a sklad. Knihovna poskytuje služby studentům a zaměstnancům fakulty, dalším zájemcům z VUT i odborné veřejnosti.

Fond je orientován na techniku, strojírenství, technologie, materiály, energetiku, techniku prostředí, výrobní systémy, automatizaci, konstruování, dopravní stroje, chemické technologie, matematiku, fyziku a výuku jazyků. Knihy si lze vybrat z volného výběru a další tituly se žádají u pultu. Zájemce si předem vyhledá signaturu (s výjimkou nejpůjčovanější Fyziky a Konstruování strojních součástí) a předá ji obsluze pultu.

Fresh Lobster

Nové nápady máme i pro vás!

Jsme nekonvenční tým lidí. Rádi a věříme, že i dobře, a především do posledního funkčního detailu tvoříme firemní, komerční weby, eshopy a grafický design. A nejen to. Mezi ostatní naše služby patří webhosting, ale i natáčení videií.

Rozsah námi poskytovaných služeb zahrnuje veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od grafického návrhu, redakčního systému, SEO optimalizace až po představení projektu klientovi, úprav podle jeho přání, zaškolení administrace webu či následnou pravidelnou správu a aktualizace.

Kdo jsme? Jsme Pixelhouse.